ConAcc Partners

O FIRMIE

Jesteśmy firmą z sektora BPO, czyli Business Process Outsourcing. Świadczymy usługi księgowe dla spółek akcyjnych, z ograniczoną odpowiedzialnością oraz komandytowo-akcyjnych. Od ponad 20 lat skutecznie doradzamy i wyręczamy naszych klientów w kwestiach podatków, kadr i nie tylko.

Posiadamy wymagane uprawnienia z zakresu doradztwa podatkowego. Dzięki temu możemy zrealizować dla Ciebie pełen wachlarz usług nastawionych na jak najkorzystniejsze zarządzanie polityką podatkową w firmie.

Misja ConAcc Partners

Wszyscy jesteśmy świadkami wielkich zmian technologicznych, prawnych i gospodarczych. Naszym celem jest jak najlepiej przygotować Twoją firmę na te zmiany. Pokażemy Ci, jak dobrze i bezpiecznie stosować nowoczesne rozwiązania z korzyścią dla Twojej księgowości, podatków czy administracji płacowej.

Foto2 DL Tower

Nasze podejście do współpracy

Przede wszystkim niczego nie narzucamy naszym klientom. Pokazujemy dobre rozwiązania, podpowiadamy, sugerujemy. Zapewniamy wiedzę i narzędzia, które minimalizują ryzyko podatkowe. Monitorujemy dla Ciebie zmieniające się regulacje prawne, dzięki czemu Twoja firma jest zawsze kilka kroków do przodu.

Business people advisor, business people talking, planning analyze investment and marketing on tablet in office.

Kim są nasi ludzie?

Zatrudniamy najlepszych na rynku specjalistów w dziedzinie finansów, księgowości i human resources. Z każdym kwartałem podnosimy swoje kwalifikacje dzięki regularnym szkoleniom. Nasza siedziba mieści się w kompleksie DL Tower w Katowicach, ale w praktyce jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz.

Team of young businessmen working and communicating together in office. Blurred background